Pożyczka dla młodych

POŻYCZKA DLA MŁODYCH

checkmark

Młode osoby, szczególnie takie, które dopiero zaczęły pracę zawodową i od niedawna mają własne zarobki, mają też problemy z uzyskaniem kredytu w banku. Nie chodzi o to, że mają złą historię kredytową, ale o to, że nie mają jej wcale.

Nie mając historii kredytowej bardzo trudno jest uzyskać nawet niewielką kwotę kredytu. Zwykle jest do tego potrzebne zabezpieczenie w postaci współkredytobiorcy lub zaświadczeń o zarobkach i długoterminowej umowie o prace. Niestety, wiele młodych osób wychodzi z banku z kwitkiem. Doskonałym rozwiązaniem pożyczki dla młodych będą firmy pozabankowe, które równe szanse w otrzymaniu dodatkowej gotówki dają każdemu.

Ciekawą ofertę pożyczki dla młodych ma serwis LendOn.pl, czyli wiodąca na polskim rynku firma pożyczkowa, oferująca chwilówki na atrakcyjnych warunkach. Aby otrzymać pożyczkę w LendOn.pl wystarczy mieć ukończone 23 lata, posiadać konto w banku oraz własny numer telefonu komórkowego. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 3000 złotych, którą trzeba zwrócić najpóźniej w ciągu miesiąca. Taka dodatkowa kwota gotówki to doskonałe rozwiązanie w przypadku chwilowych problemów finansowych lub niespodziewanych wydatków. Co więcej, jeśli pożyczkobiorca będzie dotrzymywał terminów spłaty pożyczki, przy kolejnych kłopotach finansowych będzie mógł liczyć na wyższy limit. Dzięki LendOn.pl można więc spełnić swoje marzenia lub wyjść z problemów finansowych bez konieczności wiązania się z bankiem czy pożyczania gotówki od rodziny.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.