Jak aplikować o pożyczkę?

ŁATWO

checkmark

Potrzebujesz tylko kilka minut na wypełnienie formularza rejestracyjnego.

WYGODNIE

checkmark

Zdobycie środków pieniężnych jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ nie musisz stać w długich kolejkach i tracić czasu na dotarcie do odpowiedniej instytucji. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w jakimkolwiek miejscu i czasie, a my skontaktujemy się z Tobą po jego rozpatrzeniu.

BEZPIECZNIE

checkmark

Profesjonalny zespół Lendon.pl starannie opracował zrozumiałą usługę na jasnych warunkach umowy. LendOn.pl udzielając pożyczek pozabankowych online dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa danych osobowych. Usługa jest w pełni wiarygodna, a zasady udzielania chwilówek online są jasne i przejrzyste. W razie pytań i wątpliwości można skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, gdzie doradca udzieli wszystkich niezbędnych informacji. LendOn.pl istnieje na rynku od wielu lat i zdobył już tysiące zadowolonych klientów.

PRZEJRZYŚCIE

checkmark

Wszelkie niezbędne informacje są dostępne na naszej stronie internetowej, a jeśli masz pytania, zadzwoń! Wybierając naszą firmę, wybierasz zaufanego partnera. Spełnienie warunków umowy, jest gwarantem pomyślnej współpracy między Tobą i Lendon.pl.

Rejestracja ikona

Krok 1

REJESTRACJA

  • Wejdź na https://portal.lendon.pl/rejestracja;
  • wybierz interesującą Cię kwotę od 500 do 3000 zł;
  • wpisz swoje dane w formularzu rejestracyjnym;
  • przeczytaj i zaakceptuj zgody.

Wszystko pod kontrolą

Krok 2

AKTYWACJA

  • Potwierdź swój rachunek bankowy z wykorzystaniem usługi WERYFIKACJA NATYCHMIASTOWA, lub tradycyjnie przelewem 1 zł z osobistego rachunku bankowego. Szczegóły dostępne na https://www.lendon.pl/faq/aktywacja

Decyzja ikona

Krok 3

DECYZJA

  • Jak tylko wniosek zostanie rozpatrzony, otrzymasz powiadomienie SMS oraz email. Im szybciej aktywujesz swój profil [KROK 2], tym szybciej podejmiemy decyzję.
  • jeżeli decyzja będzie pozytywna, środki możesz otrzymać w ciągu godziny, lub jeszcze tego samego dnia. Ostatecznie czas księgowania zależny jest od sesji przychodzących w Twoim banku.

wyszukaj ikona

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym doradcą, tel: 22 388-64-44 lub sprawdź https://www.lendon.pl/faq/

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.