Pytania Refinansowanie - pytania Przedłużyłem już termin spłaty, ale mimo tego nie jestem jeszcze w stanie spłacić pożyczki. Czy mogę ubiegać się o przedłużenie pożyczki kilkakrotnie?

Przedłużyłem już termin spłaty, ale mimo tego nie jestem jeszcze w stanie spłacić pożyczki. Czy mogę ubiegać się o przedłużenie pożyczki kilkakrotnie?

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Refinansowałem już spłatę pożyczki, ale mimo tego nie jestem jeszcze w stanie spłacić pożyczki. Czy mogę ubiegać się o refinansowanie pożyczki kilkukrotnie?

Za pośrednictwem Strefy Klienta LendOn.pl istniej możliwość złożenia kolejnego wniosku o refinansowanie. Wiąże się to jedynie z kosztami za refinansowanie dostępnymi po zalogowani na konto w Strefie Klienta na stronie LendOn.pl. Po dokonaniu wpłaty i zaksięgowaniu środków w LendOn.pl Twoja stara pożyczka zostanie spłacona, natomiast spłaty nowej pożyczki dokonasz w wybranym przez siebie terminie.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Kliknij tutaj i aplikuj o pożyczkę teraz.

Weź pożyczkę
LendOn.pl © 2007 - 2020