Pożyczki bez oprocentowania

POŻYCZKI BEZ OPROCENTOWANIA

checkmark

W wielu przypadkach propozycji ofertowych ze strony nowo powstających instytucji pozabankowych oferujących mniej lub bardziej dogodne formy kredytu znajdują się pożyczki bez oprocentowania. Tego rodzaju opcja ma za zadanie zachęcić nowych Klientów do korzystania ze starannie przygotowanej oferty pożyczkowej dla każdego z nich. Opcja ta może dotyczyć zarówno nowo dołączających jak i stałych użytkowników serwisu.

Oczywiście opcja ta jest bardzo często wykorzystywana również przez firmy działające już od dłuższego czasu, które pragnąc zwiększyć liczbę wnioskodawców oferują ją zazwyczaj wszystkim nowo dołączającym użytkownikom. Jest to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie tym bardziej, że instytucje pozabankowe, które udzielają tego rodzaju pożyczki, w przeciwieństwie do banków, zazwyczaj nie sprawdzają historii kredytowej.

Pożyczki udzielane są w tym przypadku niemalże od ręki, jedynie za okazaniem lub potwierdzeniem PESEL i numeru dowodu osobistego. Czas oczekiwania na przydzielenie pożyczki wynosi zazwyczaj 15-30 minut, dodatkowym atutem jest możliwość ustalenia najbardziej wygodnego terminu spłaty. Najgłówniejszym ich atutem jest jednak to, że pożyczkobiorca oddaje zapożyczoną kwotę bez dodatkowych obciążeń finansowych.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.