Pożyczka na umowę o dzieło

Pożyczka na umowę o dzieło

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Pożyczka na umowę o dzieło

Pracujesz na umowę o dzieło? Zapewne masz spore problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. Ale nic straconego - czeka na Ciebie szeroka oferta firm pozabankowych, oferujących atrakcyjne i bezpieczne pożyczki.

Wiele osób, które formalnie pracują, nie ma podpisanych umów o pracę, tylko umowę o dzieło. Taka forma zatrudnienia ma sporo wad, nie tylko pod względem ubezpieczenia czy składek emerytalnych. Umowy o dzieło w zasadzie nie są honorowane przez banki podczas podejmowania decyzji kredytowych. Osoby pracujące na umowę o dzieło nie mogą więc liczyć na wsparcie kredytowe w sytuacji, gdy pojawią się przejściowe kłopoty finansowe.

Pożyczka na umowę o dzieło jest natomiast możliwa w firmach pożyczkowych, oferujących popularne chwilówki. W odróżnieniu od banków są one bardziej przyjazne i elastyczne w podejściu do klienta i zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji na rynku pracy. Aby uzyskać pożyczkę na umowę o dzieło warto przeszukać zasoby internetu. Dzięki temu znajdziemy nie tylko firmę, która nam pożyczy pieniądze, ale też będziemy mogli złożyć wniosek o pożyczkę bez wychodzenia z domu. Warto skorzystać z oferty LendOn.pl. jest to serwis pożyczkowy przyjazny dla klientów, oferujący pożyczki w różnej wysokości. Dzięki jasnym zasadom i profesjonalnej obsłudze klient może mieć pewność, że umowa pożyczkowa będzie zgodna z prawem i bez ukrytych kosztów.

W LendOn.pl nie ma zbędnych formalności i długiego okresu oczekiwania na przyznanie pożyczki. Wystarczy już kilkanaście minut, aby dodatkowa gotówka trafiła na nasze konto. W procesie weryfikacji wniosku brane są pod uwagę dane z dowodu osobistego, wiek pożyczkobiorcy (21-75 lat), posiadanie konta bankowego i numeru telefonu komórkowego. W pewnych sytuacjach możemy zostać poproszeni o dodatkowe dokumenty. Jednak wystarczy przesłanie skanu umowy o dzieło, nie trzeba mieć umowy o pracę.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Kliknij tutaj i aplikuj o pożyczkę teraz.

Weź pożyczkę
LendOn.pl © 2007 - 2020