Pożyczka na działalność gospodarczą

Pożyczka na działalność gospodarczą

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Pożyczka na działalność gospodarczą

Coraz więcej osób korzysta dziś z oferty kredytów i pożyczek. Nic w tym dziwnego - w każdej chwili można stracić płynność finansową, a pożyczenie pieniędzy jest jedyną szansą na wyjście na prostą. Jednak poszczególne banki i firmy pozabankowe mają różne kryteria przyznawania kredytów i pożyczek.

Aby otrzymać kredyt w banku najczęściej trzeba przedstawić umowę o pracę lub zaświadczenie o innym stałym dochodzie. Osoby zatrudnione na etacie czy emeryci otrzymają taką pożyczkę bez problemu, jednak problem pojawia się w przypadku osób prowadzących własną działalność. Ich dochody mogą nie być stałe, mają lepsze i gorsze okresy zarobkowe.

Aby otrzymać pożyczkę na działalność gospodarczą warto wybrać coś z oferty firm pozabankowych, na przykład LendOn.pl. To sprawdzona i ciesząca się zaufaniem klientów firma, która umożliwia wzięcie pożyczki nie tylko osobom pracującym na etacie. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą pożyczka chwilówka jest lepszym rozwiązaniem niż kredyt bankowy. Można ją wziąć w sytuacji chwilowego braku środków, ale wiedząc, że kolejny miesiąc będzie lepszy pod względem finansowym. Tymczasem w banku kredyt trzeba spłacać w comiesięcznych ratach, bez względu na to, jak akurat idzie nam biznes. Pożyczki na działalność gospodarczą na LendOn.pl to szybki sposób na dodatkową gotówkę bez zbędnych formalności i długiego czekania na decyzję pożyczkową. Wystarczy dowód osobisty, konto bankowe i własny numer telefonu. W procesie weryfikacji możemy zostać poproszeni o dodatkowe dokumenty, jednak honorowane są nie tylko zaświadczenia o zarobkach w pracy na etacie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Kliknij tutaj i aplikuj o pożyczkę teraz.

Weź pożyczkę
LendOn.pl © 2007 - 2020