Poduszka finansowa

Poduszka finansowa

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na oszczędzanie pieniędzy i odkładanie nawet drobnych kwot na konta oszczędnościowe. W jaki sposób zadbać o to, aby w razie sytuacji kryzysowej w finansach nie zabrakło nam na podstawowe potrzeby?

Kiedy przydaje się poduszka finansowa?

Poduszka finansowa przydaje się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim są to środki, z których można skorzystać w momencie gdy straci się pracę, będącą głównym źródłem utrzymania. Oprócz tego dodatkowa gotówka przyda się jeśli zechcesz zmienić coś w swoim życiu i na przykład zainwestować we własny biznes.

Warto tutaj podkreślić, że takie pieniądze mogą być używane tylko w sytuacji awaryjnej. Nie jest tak, że pieniądze z poduszki finansowej można rozdysponować na potrzeby konsumpcyjne, takie jak wyjazd do SPA, czy zakup drogiego i niezbyt potrzebnego sprzętu elektronicznego.

Jak stworzyć własną poduszkę finansową?

Przede wszystkim będzie wymagało to uporządkowania swoich finansów osobistych. Jeśli do tej pory nie udało Ci się odkładać pieniędzy, to powinieneś dokładnie przeanalizować swoje wydatki i ograniczyć niepotrzebne z nich.

Obecnie nie brakuje w sieci arkuszy kalkulacyjnych i oprogramowania, które pozwolą Ci prowadzić swój budżet domowy i jeszcze lepiej zarządzać swoimi finansami.

Co w sytuacji, kiedy już teraz potrzebuję pieniędzy?

Niestety często zdarza się tak, że nagłe wydatki pojawiają się już wtedy, kiedy Twoje konto świeci pustkami. Co wtedy zrobić? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z poduszki finansowej oferowanej przez LendOn. Pieniądze mogą trafić na Twoje konto w przeciągu kilkunastu minut, a Ty szybko będziesz w stanie uporać się z nagłymi wydatkami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej w trudnej sytuacji finansowej, kiedy gotówka jest potrzebna możliwie jak najszybciej.

Już dzisiaj skorzystaj z promocji Poduszka Finansowa w LendOn i weź pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Kwota o jaką możesz się ubiegać to aż 3000 zł, a termin spłaty wynosi 45 dni.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Kliknij tutaj i aplikuj o pożyczkę teraz.

Weź pożyczkę
LendOn.pl © 2007 - 2020