Co to jest usługa Instantor?

CO TO JEST INSTANTOR?

checkmark

Instantor jest innowacyjną metodą ułatwiającą weryfikację tożsamości i zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Dzięki niej pożyczkodawcy nie muszą przedstawiać już dodatkowych dokumentów. Narzędzie zostało wdrożone przez szwedzką firmę o tej samej nazwie. Na polskim rynku pojawiło się w 2014 roku.

Instantor jest błyskawicznym, bezpiecznym i szybkim sposobem weryfikacji, który zwiększył szansę wielu osób na otrzymanie pożyczki. Pożyczkobiorca nie musi już zlecać przelewu w wysokości 1 grosza lub 1 złotego.

checkmark

JAK DZIAŁA?

Jeszcze nie tak dawno klienci ubiegający się o pożyczkę, musieli skanować i wysyłać swoje dokumenty, m. in. historię rachunku bankowego, do instytucji pożyczkowej e-mailem, tradycyjną pocztą lub faksem. Instantor skrócił i uprościł weryfikację. Wystarczy, że klient zaloguje się na swoje konto bankowe. Po zalogowaniu Instantor błyskawicznie zestawia i analizuje dane we wniosku z danymi osobowymi właściciela rachunku. W systemie firmy pożyczkowej wyświetla się informacja, czy dane wprowadzone przez klienta są prawdziwe. Cały proces weryfikacji przebiega bez pomocy konsultanta. Na akceptację lub odrzucenie wniosku klient czeka zaledwie kilka minut.

checkmark

CZY INSTANTOR JEST BEZPIECZNY?

Instantor jest bezpiecznym rozwiązaniem. Do weryfikacji wykorzystywany jest zaawansowany i odpowiednio szyfrowany system bezpieczeństwa. Wszystkie dane klienta są chronione przez protokół pozwalający na szyfrowanie komunikacji sieciowej. Kiedy klient zaloguje się na swoje konto w banku, Instantor nie gromadzi żadnych danych o posiadaczu rachunku. Ponadto nie modyfikuje informacji i nie wykonuje operacji z konta wnioskodawcy. Jest tylko odpowiedzialny za porównanie danych i wnikliwą analizę zdolności kredytowej klienta. Jest coraz częściej stosowany przez podmioty finansowe.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz dokonać weryfikacji poprzez usługę Instantor, skorzystaj z tradycyjnej możliwości weryfikacji poprzez przelew 1 grosza na nasz rachunek bankowy.

Kontakt z Działem Obsługi Klienta:

Telefon: 22-388-64-44 | E-mail: info@lendOn.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.