Czy mogę wypłacić dodatkowe środki po otwarciu pożyczki? (Pożyczka Elastyczna)

Od teraz możesz skorzystać z nowej opcji wypłacania dodatkowych środków po otwarciu aktualnej pożyczki, zwanej Pożyczką Elastyczną.


Pożyczka Elastyczna działa jak zwykła pożyczka na 30 dni. Jeśli jednak w jej trakcie uznasz że potrzebujesz więcej pieniędzy, możesz je wypłacić w ramach tej samej pożyczki.

Zaaplikuj wniosek o interesującą Cię kwotę a zaproponujemy Ci dodatkowe środki do opcjonalnej wypłaty w trakcie trwania pożyczki.

Opcja ta jest udostępniana Klientom od drugiej pożyczki, w oparciu o badanie zdolności kredytowej.

Możliwe jest wielokrotne wypłacanie dodatkowych środków, aż do wyczerpania puli przyznanej w momencie zawarcia umowy pożyczki.


Aplikacja o Pożyczkę ElastycznąPo zalogowaniu do Strefy Klienta zobaczysz nowe pole, znajdujące się nad tabelą kosztów pożyczki.  


Pole „Teraz wypłacam” pokazuję kwotę, którą chcesz wypłacić po podpisaniu umowy. Możesz ją wybrać używając głównego suwaka.


Po kliknięciu w niebieską ikonę „koła zębatego”, widoczną z prawej strony, zobaczysz ekran wyboru całkowitej kwoty pożyczki. Jest to kwota którą wypłacasz teraz + pula dodatkowych środków, które możesz wypłacić jeśli będzie taka potrzeba. Możesz jednak ją zmniejszyć. WAŻNE! Jest to maksymalna kwota, którą możesz wypłacić. Widnieje ona na umowie, ale prowizja i odsetki są naliczane jedynie od wypłaconej kwoty.  Dla przykładu:
Po zalogowaniu do Strefy Klienta możesz wypłacić od razu kwotę 6000 zł. Jest to również maksymalna kwota Twojego limitu.  Chcesz jednak skorzystać z kwoty 2000 zł oraz zmniejszyć pulę dodatkowych środków dla tej pożyczki do 4000 zł. Na suwaku głównym wybierz kwotę 2000 zł. Następnie kliknij w ikonkę koła zębatego, widoczną w prawym rogu tabeli kosztów.  Przesuń suwak, aby kwota została zmniejszona z 6000 zł do 4000 zł. Następnie kliknij Wybierz. Tym oto sposobem kwoty aktualnie wypłacanych środków oraz opcjonalnych dodatkowych środków dla tej pożyczki zostały zmniejszone.
Możesz dowolnie modyfikować kwotę wypłacanych środków, w zakresie dostępnego dla Ciebie limitu maksymalnego. Kiedy obie kwoty będą dla Ciebie odpowiednie, kliknij w WEŹ POŻYCZKĘ i oczekuj na decyzję. Potwierdzenie udzielenia pożyczki otrzymasz od nas w formie SMS oraz mailowo.   


Wypłata z puli dodatkowych środków


Po ponownym zalogowaniu do Strefy Klienta, na stronie głównej zobaczysz dedykowane okno do wypłaty dodatkowych środków.  
Po kliknięciu w WYPŁAĆ TERAZ, przeniesiemy Cię do nowego suwaka, na którym wybierzesz dodatkową kwotę do wypłaty.  Suwak zawsze ustawiony jest na maksymalnie dostępną kwotę do wypłaty. Możesz jednak ją zmienić. 


Dla przykładu: 

Chcesz dobrać jeszcze 1000 zł do wcześniej otrzymanych 2000 zł. Na suwaku wybierz kwotę 1000 zł.Jak widzisz, kwota w polach „Teraz wypłacam” zmniejszyła się. Również prowizja jak i oprocentowanie zostały zmniejszone. Koszty wyliczane są proporcjonalnie do wybranej kwoty wypłacanych środków. Końcowa kwota do spłaty to suma obecnej pożyczki, dodatkowo wypłaconych środków oraz naliczonych opłat.   


Kiedy kwota dodatkowych środków jest dla Ciebie odpowiednia, kliknij w WYPŁAĆ. 


Twoje zlecenie wypłaty dodatkowych środków zostanie do nas przekazane. Zobaczysz okno ładowania, nie zamykaj go.Kiedy zakończymy weryfikację Twojego zlecenia, otrzymasz powiadomienie o przekazaniu dodatkowych środków do wypłaty.Otrzymasz na swój adres email dokument potwierdzający otrzymanie dodatkowych środków.

To wszystko! Teraz oczekuj zaksięgowania środków na Twoim rachunku bankowym.


Możesz powtórzyć ten krok do momentu wykorzystania całej puli dodatkowych środków, lub do terminu wymagalności spłaty. Znajdziesz go w komunikacji mailowej oraz w umowię pożyczki, którą przesłaliśmy do Ciebie po udzieleniu pożyczki.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.