O nas Pożyczka pozabankowa – odpowiedzialne pożyczanie z LendOn.pl

Pożyczka pozabankowa – odpowiedzialne pożyczanie z LendOn.pl

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Odpowiedzialne pożyczanie

Chwilówki pożyczki w LendOn.pl

LendOn.pl przeprowadził badanie dotyczące stopnia wiedzy mieszkańców Polski o szybkich pożyczkach. Zauważyliśmy, że najczęściej z powodu braku informacji, bądź też niekompletnej wiedzy na temat możliwości pobierania pożyczek online, ludzie boją się pozornie wysokiego oprocentowania pożyczek oraz niebezpieczeństwa ich zaciągania przez Internet. LendOn.pl dba o klientów, oferując im wysokiej jakości, wygodne i bezpieczne usługi. Z nami nie musisz się o nic martwić!

Zaufanie

Cenimy sobie relacje z klientem oparte na odpowiedzialności i zaufaniu. LendOn.pl opracował rzetelne i indywidualne podejście do klienta. Co nas wyróżnia?
  • Uważamy, że u podstaw przyjaźni leży zaufanie, dlatego zawsze ufamy swoim klientom i uważamy ich za swoich przyjaciół, co pozwala nam na nawiązanie wzajemnie korzystnej współpracy
  • Czekamy na Twój telefon. Każdemu klientowi oferujemy indywidualne rozwiązania problemów. Zadzwoń do nas i skorzystaj z obsługi najwyższej jakości. Chętnie Ci pomożemy!
  • Po każdej terminowej spłacie pożyczki zyskasz możliwość zwiększenia limitu pożyczkowego oraz będziesz miał możliwość złożenia wniosku o pożyczkę za pomocą wiadomości SMS lub rozmowy telefonicznej
  • Na stronie internetowej LendOn.pl przedstawione zostały wszystkie informacje, które pozwolą Ci na podjęcie obiektywnej decyzji w trakcie składania wniosku o pożyczkę. Skorzystaj z sekcji „Pytania” i skontaktuj się z nami. Znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!

Odpowiedzialne zaciąganie pożyczek

Składaj wnioski o pożyczkę odpowiedzialnie! W momencie otrzymania od lendOn.pl środków pieniężnych, odpowiadasz za zawartą umowę i zobowiązujesz się wykonywać wszystkie jej postanowienia:
  • LendOn.pl nie chce, aby pogorszyła się Twoja sytuacja finansowa. Dlatego zaciągaj pożyczkę tylko wtedy, kiedy jesteś pewien, że będziesz miał środki na jej zwrot w wybranym okresie
  • Umowy zawierane za pośrednictwem LendOn.pl są przejrzyste i bez tzw. "haczyków"

Sytuacje problemowe

Możesz na nas polegać w sytuacji, w której z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie terminowo zwrócić pożyczki. Pamiętaj jednak, żeby nie odkładać rozwiązania problemu na później! Rozumiemy, że mogą zaistnieć trudności, dlatego możesz skontaktować się z zespołem LendOn.pl i uzgodnić możliwości spłaty pożyczki, aby uniknąć odsetek za zwłokę w spłacie i wpisania na listę dłużników.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Kliknij tutaj i aplikuj o pożyczkę teraz.

Weź pożyczkę
LendOn.pl © 2007 - 2020