Przesunięcie terminu spłaty – pytania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PRZESUNIĘCIA TERMINU SPŁATY POŻYCZKI W LENDON.PL

Co to jest przesunięcie terminu spłaty?

Opcja ta polega na przesunięciu terminu płatności o 30 dni przez wybranie jednej z 2 opcji (Certyfikat lub Poręczenie), Następnie składasz poprawny wniosek w Strefie Klienta i rozliczasz się w sposób podany we wniosku. Szczegółowe informacje znajdziesz w Strefie Klienta.

Ile razy można przesunąć termin spłaty?

Przesunięcie terminu spłaty o 30 dni można zrealizować jednokrotnie na 30 dni, wybierając jedną z 2 opcji w Strefie Klienta. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z kosztami widocznymi w Strefie Klienta LendOn.pl. Można również otrzymać informację o kosztach kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.

Jak mogę przesunąć termin spłaty pożyczki?

Wszelkie szczegóły dotyczące przesunięcia terminu spłaty pożyczki pożyczki online znajdziesz w Strefie Klienta, w trakcie trwania umowy pożyczki. 

Jak można odroczyć termin spłaty pożyczki?

Odroczenie terminu spłaty pożyczki gotówkowej nie jest możliwe. Jednakże możesz skorzystać z oferty przesunięcia terminu spłaty.

Opcja ta polega na przesunięciu terminu płatności o 30 dni przez wybranie jednej z 2 opcji (Certyfikat lub Poręczenie), Następnie składasz poprawny wniosek w Strefie Klienta i rozliczasz się w sposób podany we wniosku. Szczegółowe informacje znajdziesz w Strefie Klienta.

Jakie są możliwości spłaty?

Spłata pożyczki pozabankowej możliwa jest z dowolnego konta bankowego lub kasy np. poczty. Spłaty może dokonać osoba trzecia. Ważne aby w tytule przelewu wpisać numer PESEL osoby która zaciągnęła pożyczkę lub kolejny numer pożyczki.

Kiedy mogę ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki?

O przesunięcie terminu spłaty można ubiegać się w dowolnym momencie trwania pożyczki.  Aby tego dokonać, należy złożyć odpowiedni wniosek w Strefie klienta.

Mam problem ze spłatą pożyczki w ustalonym czasie, co mogę zrobić?

W wypadku problemów ze spłatą pożyczki należy jak najwcześniej skontaktować się z Działem Windykacji i Monitoringu. Pracownicy LendOn.pl będą ustalać z klientem indywidualne warunki spłaty. Istnieje również możliwość przesunięcia terminu spłaty o 30 dni.

O ile można przedłużyć termin spłaty pożyczki?

Przesunięcie terminu spłaty o 30 dni można zrealizować jednokrotnie na 30 dni, wybierając jedną z 2 opcji w Strefie Klienta.

Przesunąłem/ęłam już termin spłaty, ale mimo tego nie jestem jeszcze w stanie spłacić pożyczki. Czy mogę ubiegać się o przedłużenie pożyczki kilkakrotnie?

Nie, termin spłaty jednej pożyczki można przesunąć jedynie raz o 30 dni. W wypadku problemów ze spłatą pożyczki należy jak najwcześniej skontaktować się z Działem Windykacji i Monitoringu. Pracownicy LendOn.pl będą ustalać z klientem indywidualne warunki spłaty.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ.